S t a r T r e k E n t e r p r i s e

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

To Boldly go no man has gone before.The Season Five.


2 posters

    A kapitányi étkezde

    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    A kapitányi étkezde  Empty A kapitányi étkezde

    Témanyitás  Jonathan Archer Pént. Aug. 06, 2010 6:50 am

    A leírás tükrözi azt hogy ez privát Smile

    A kapitányi étkezde  180px-Captains_dining_room,_ENT
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    A kapitányi étkezde  Empty Re: A kapitányi étkezde

    Témanyitás  Jonathan Archer Vas. Okt. 17, 2010 8:17 am

    Belépünk mind a ketten ebbe a kissé szűkös helyiségbe aminek a közepén van egy asztal és két közepesen nagy ablak amin ki lehet látni az űrre... Miközben mindketten leülünk egymással szembe az asztalhoz kinézek az űrbe: mennyire csendes, mennyire végtelen! Talán ez végtelen csend és nyugalom hiányozna nekem is... Hoshira nézek akinek arcán egy cseppnyi aggodalmat vélek felfedezni... vajon mi lehet a gond? - Kérdezem magamtól... Ujbol kinézek az űrbe: Lehet még mindig a kommunikációs konzolja gyötri.. dehát nem ő tehet róla hogy az elromlott... Vagy esetleg már nagyon korog a gyomra.. Megfogom Hoshi asztalon lévő kezét.
    - Mit szeretnél enni? - Kérdezem tőle.
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    A kapitányi étkezde  Empty Re: A kapitányi étkezde

    Témanyitás  Hoshi Sato Vas. Okt. 17, 2010 8:43 am

    ha megoldható és nincs ellenvetés,akkor összedobnék én vmit.otthon egész jól megtanultam főzni!volt rá bőven időm,alkalmam-mosolyodom a Kapitányra.
    közben elmesélhetnéd,h mi a baj.mert látom,hogy vmi nincs rendben...-fordítom komolyra a szót
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    A kapitányi étkezde  Empty Re: A kapitányi étkezde

    Témanyitás  Jonathan Archer Hétf. Okt. 18, 2010 5:38 am

    Baj? - Gondolom magamban. - Baj... fogós kérdés.. mondhatnám azt hogy a bajom az hogy egy időutazó ügynököt látok mindenhol az előző küldetésünk óta- de ebben az esetben valószínűleg még Hoshi is egy kétlábon járó betegnek nézne, vagy betudná az alváshiánynak a dolgot - vagy mondhatom azt hogy mostanában túl sok volt a dolgom és ezért vagyok ennyire fáradt.. Konklúzió: Az utóbbi megállapításom jobban hangzik egy fokkal mint az előbbi... úgyhogy- mivel az utóbbi lett az esélyesebb - majd az alváshiányra fogok mindent. Hoshira nézek és előszőr is válaszolok a "dobjunk össze valamit" kérésre ami nagyon is jól hangzott. Nincs is jobb mint egy kis főzőcske és utána a vacsora, és Hoshi - habár én nem emlékszem rá - de már egyszer megörvendeztette a legénységet egy legendás Japán étellel. Azt mondták finom volt...
    - Nos, akkor le kell mennünk az étkezde részlegbe és azon belül is a konyhába...- Válaszlom a lánynak. - Szívesen segítek én is neked, habár meg kell mondanom őszintén főzni nagyon nem tudok. - Megeresztek egy félmosolyt és arra gondolok hogy az elmúlt öt évben a rendelgetések és az instant levesek után nem is árt valami igazán ehető... lassan felállok, az ajtóhoz sétálok, kinyitom azt a jobboldalon lévő jéghideg gomb egyszerű nyomásával. - Azt hogy mi a bajom majd út közben elmesélem.. csak te utánad. - Invitálom Hoshit az ajtó felé. A lány kilép rajta, én pedig utána.
    { Folyt. köv.: Folyosók }

    Ajánlott tartalom


    A kapitányi étkezde  Empty Re: A kapitányi étkezde

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 6:00 am