S t a r T r e k E n t e r p r i s e

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

To Boldly go no man has gone before.The Season Five.


4 posters

    Epizod kritikák

    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Epizod kritikák  Empty Epizod kritikák

    Témanyitás  Jonathan Archer Csüt. Okt. 07, 2010 8:08 am

    Ide lehet majd az epizódjaink végén írni a kritikákat:
    1: Építő jellegű kritikákat szeretnék olvasni, és fogok írni
    2: Amiről lehet írni ezen belűl: A mesélő stílusáról-mi a jó mi a rossz benne, karakterekről: Hogy hozzuk-e őket és mit lehetne jobban tenni szintén mi volt a jó mi volt a rossz.
    3: Magával a történettel kapcsolatban lehet írni
    4: A történet menetével, a helyszínekkel kapcsolatban
    5: Ötletek a továbbiakban
    6: kérések a karakterrel kapcsolatban az elkövetkezendőkben.
    Jó irogatást ha van kedved írj! Én biztosan fogok majd Smile
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Epizod kritikák  Empty Re: Epizod kritikák

    Témanyitás  Jonathan Archer Kedd Okt. 12, 2010 3:32 am

    Nah az első részünkhöz én írnák pár sort. Persze magamat kevéssé tudom kritizálni ezért majd megkérnék valakit hogy írjon rólam is pár sort. (valaki alatt bárkit értek aki szeretne. What a Face }
    Első részünk címe Új utakon volt, ami szerintem kellően tükrözi az epizódot. Vagy epizódokat? Mert bizony ha ez tényleg egy Enterprise rész lenne biztosan dupla epizód lenne.
    Nekem meg kell mondjam őszintén Broken Bow feelingem volt egész végig ami nagyon-nagyon jó, mert ezt is akartuk végig elérni hogy teljesen olyan legyen amikor fórumozol mintha egy filmet néznél.
    Az első fele a dolognak valahogy így nézett ki:
    Volt kezdésnek néhány karakterünk és azért is húztuk-halasztottuk a dolgokat Trippel mert vártunk hogy legyünk kicsit többen is... Így hát én és Hoshi a Földön próbáltuk valahogyan feltuszkolni magunkat a hajóra míg Trip a Helixben ragadt... Egy idő után aztán meguntuk a várakozást és komppal elirányítottam magunkat a 'Prisera. És ezért utólag is bocsánatot kérek mindenkitől hogy magamban továbbra is 'Prise-nak fogom hívni a hajót vagy a dokit 'dok-nak. Szerintem bőven belefér! rabbit
    A Földön:
    Amikor még a Földön mentek a cselekmények... Köszönettel drága Háttér irányítónknak remek admirálist kaptam. Remek kissé kötöszködős admirálist. De azért mégiscsak admirális volt! Very Happy Különösen élveztem azokat a részeket ahol az admirálissal és Hoshival beszélhettem. Még lehetett érezni a kötetlenséget { Rg: Ha nincs beosztás pl: Hoshi-John sorrend sokkal gyorsabban lehet írni kontra beosztás: lassabb ám árnyaltabb }
    Így kerültünk tehát a hajóra:
    A hajón:
    Ekkor már MAlcolm is becsatlakozott aki már előttünk is ott volt. Ő került szerencsésen legelőszőr a hajóra: Már alapból megalapoztuk azt hogy Macolmot ujból keresi egy " furcsa szervezet". Ők még lehet előkerülnek többször is? Ki tudja... mindenesetre nagyon tetszett az ahogyan Mr. Reed védett engem. Már ott hozta a karaktert és a továbbiakban is... úgy érzem nagyon eltaláltuk a "szereplőválogatásunkat". alien
    Közben a Kumari is új életre kelt, ami szintén jó kis mellékszálat alakít a karizmatikus Shran parancsnokkal az élén.
    Fergeteges! Már itt éreztem hogy olyan mintha tényleg a sorozat folytatását nézném.... elképesztő hogy a megfelelően hozott karakteri alakításokkal mit nem lehet kihozni egy fórumból.
    Amikor elindulunk:
    Ez egy nagyon kritikális pillanat volt... kellett írnom egy olyan hszt amiben elindítom a hajót a második küldetésére. Az hogy egy hajó második küldetésére indul már önmagában sem egy kis szó... Talán ez volt a legnehezebb hszm eddig- sokat agyaltam rajta, sokat szerkesztettem: De azért remélem "magamhoz" méltó volt. Laughing
    Aztán hirtelen előkerült Daniels:
    Most ha lennének nézőink magában megkérdezhetné a kedves néző: De ő nem halt meg? És most én tenném hozzá: Ki tudja..* legyint*
    Nála sohasem lehet tudni... mint ahogyan az sem hogy mikor kerül, kerülhet elő. És hogyan fog eltűnni? *sóhajt*
    A fene egye meg... Very Happy Viccet félretéve szerintem szükséges volt őt visszahozni mert érdekes karakter, és mint több Enterprise rajongó is írta- többet szeretnénk megtudni az ő századáról.
    Hát még én! XD De azért remélem kerülni fogja az alvásból elrablás és felébresztést....Razz
    Egyébként az előkerülésével ujab kérdéseket vonzott maga után a Sulibanokkal kapcsolatban is: Ha ujból utazgatnak az időben.. vajon nem-e éledt fel az a nyamvadt temporális hideg háború?
    Hiszen a rendezők és írók olyannyira elhaloványították magát ezt a vonalat, annyira el laposították hogy már ezért megéri méltóan felújítani-befejezni. Rolling Eyes - legalább is szerintem.
    Nekem a küldetés eleje túlságosan is el volt húzva- de ez a technikai és karakteri okok miatt teljesen meg is érthetővé vált.
    A vége meg gyorsan le volt rövidítve és pörgetve- de ez is ugyanolyan szükséges volt a történet miatt- hogy ne váljon unalmassá és hogy jöhessen a következő. Smile
    Különösen örültem annak hogy végre becsatlakozott hozzánk egy nagyszerű ember aki T'Polt alakítja itt nálunk. Igaz a küldetésünk végén csatlakozott be de már most látom hogy nagyon nagyon értékes taggal gazdagodtunk- és értékes baráttal. Habár az illetőt annyira még nem ismerem amennyire kis társaságunk többi tagját - de remélem legalább annyira meg fogom majd ismerni: és addig is remélem hogy nem fárasztom őt annyira le. What a Face
    Összeségében szerintem ez egy remek első rész volt. 10/10 Tucker-skálán.
    Helyszínek:
    Föld-Helix-Enterprise
    Ezekből a helixet utálom, de kellett! clown
    Karakterek, alakítások, emberek, kapcsolatok:
    Szerintem a fórumon lévő karakterek kapcsolatai jóformán tükrözik a való életben lévő kapcsolatainkat.
    Épp ezért van egy-két kisebb-nagyobb eszközölés is rajtuk de szerintem még ez is belefér. Rolling Eyes
    Most még -persze csak ha nem fárasztalak le titeket teljesen- írnék pár szót a karakterek és az én kapcsolatomról, és kezdeném az új tagunkkal:
    T'Pol:
    Elmesélnék egy kis történetet aminek a vége happy end lett:
    nagyon nagyon szerettük volna ha ezt a karaktert méltó személy kapja meg mert a karakter a sorozat egyik főszereplője és mozgató eleme. Így hát megkértem egy ismerősöm- csak becenevet írnák- Lannát hogy játsza el itt T'polt. Lanna - a nevéből is- teljesen Voyager mániás lány, neki B'Elanna Torres a kedvenc karaktere mert nagyon hasonlít rá, és "megtalálta önmagát". Képzelhetitek hogy egy ilyen vérmérsékletű ember - ráadásul aki egy részt sem látott az enterpriseból- mennyire "jól" tudta volna eljátszani T'Polt. De örültem mert beregisztrált így hát mosolyogtam -mint álltalában. Razz
    De a mosolyom gyorsan lefagyott amikor még mindig nem írt két hét mulva sem... így hát megkértem egy kedves ismerősömet Lizt hogy vegye át a karaktert. Liz TNG mániás volt és kicsit sem ismerte az enterpriset...megírta a karakteri lapot és ennyi... tehát röpke három hét alatt elértem hogy valaki beregizzen T'Pol néven és egy másik valaki kitegye a karakteri lapját...és ennyi. Volt egy karakteri lapunk és egy beregizett felhasznlónk amit senki sem használt... kezdett egyértelművé válni a dolog hogy ez így nem fog menni... de azért a játék csak ment tovább... a hajón voltunk és érkezett a kritikális pont: A Helix... És ekkor megtaláltam végre az ideális- remélem végső- személyt. Utólag is bocsánatot kérnék tőle ha túlságosan is "rátukmálós" voltam. De szerintem neked is tetszik, és utólag is üdv közöttünk! Smile
    Amit megtudtunk a karakteredről: Vulkáni titkosszolgálatos voltál 5 kemény évig. What a Face Remek!
    Személyesen külön kíváncsi leszek majd a Trip kontra T'Pol vitákra. What a Face Remek lesz. XD

    Trip:
    Uhh, hát szerintem a mi kapcsolatunk itt is elég egyértelműen lejön, mint ahol máshol is. What a Face What a Face
    Ezért majd be szeretném valahogyan vezetni itt a tegeződést ha sikerült leküzdenünk az "él- de mégsem" élőhalott konfliktust. What a Face
    Már az első perctől kezdve tudtad hogy te i akarsz lenni.Smile És ennél szuperebb karakterválasztásod nem is lehetett volna. Amikor a Helixet olvastam néhol szakadtam a röhögéstől... és ugye-ugye: Ki tudja mi lett Khirallal vagy azzal a vUlkáni nővel. XD Mind1 már nem megyek vissza értük az biztos, nem ők voltak a lényeg hanem TE! cyclops
    A Helixben (is) nagyot alakítottál, egészen megdöbbentett az a tipikus "Trippes" fordulat amikor belökdöstél a kompba. De ezt még vissza kapod! rabbit
    Amit a karakterről megtudtunk
    Trippnek csak órák teltek el, másnak öt év.. még nem sokat ért a helyzetből de kezdi megérteni. Trip semmit sem változott és továbbra is mindenki imádja. Tripp az Tripp- és én sohasem tudom eldönteni hogy egy p vagy kettő. Smile) Trip most is -akár az utolsó részben- feláldozná életét a legjobb barátjáért Smile Nagyon bátor Smile
    Mindazon által nagyon örülök neki hogy az Enterpriseon vagy, és továbbra is adod magadat. clown

    Hoshi:
    Tegeződés: Engem a legelső perctől kezdve tegeztél- és ez így is helyén való. Gyűlölöm a magázódást, és hamár lehet - már pedig történetileg nagyon is lehet- akkor miért ne tegeződjünk? Ez már megalapozta azt hogy a fórumbeli kapcsolatunk tükrözze valahogy a való életi kapcsolatunkat. alien Nagyon örültem a tegeződésnek ezért sem szóltam érte. Egész végig lenyűgözött hogy mennyire jó hszkat írsz, annyira aranyos vagy hogy csak nah! I love you
    Amit megtudtunk a karakterről ebben a részben:
    Lássuk csak:
    5 évig Brazilliában volt és különféle nyelveket tanított. Lett egy macskája akinek -szerintem- csak hárman tudjuk még a nevét. XD Ez nagyon jó, külön kíváncsi leszek a Porthos vs cat- legujabb részeire. XD
    Hoshi velem töltött egy Karácsonyt. Smile Aranyos Smile
    Aztán még azt is megtudhattuk hogy sokkal de sokkal bátrabbá vált mint eddig bármikor. 5 év az 5 év. Smile
    Kommunikáció:
    Nagyon ügyesen megoldottad a Helix-Enterprise ügyet, meglepett amikor kompra szálltál értünk, nagyon-nagyon bátor volt.
    Szeretünk Hoshi :-))
    Örülök hogy itt vagy velünk. cheers

    Malcolm:
    huhhh, kemény biztonsági főnököm van! Very Happy És mi tagadás nagyon nagyon az. Rolling Eyes Szerintem te vagy a legmegfelelőbb tiszt Reednek.
    Amit megtudtunk a karakterről, rólad:
    Kiállsz a barátaidért és hű vagy a hajóhoz amin szolgálsz. Családodként tartod számon az ENterpriseon élőket Smile Trip-Malcom:
    Tegeződés! ez az!! Smile) csak így tovább. örülök hogy te is elkezdtél tegeződni másokkal- úgy mint Hoshival is.
    Kíváncsi leszek azonban egy-két éles konfliktushelyzetre köztem és közted: fegyverek- kontra diplomáciai naívság.
    Mint ahogyan a sorozatban is példa volt erre egyszer kétszer. alien
    Helson:
    Nagyon jó hogy nem csak főtisztekből áll az életünk, színesíti a palettát.... Te egy nagyon kedves ember vagy csak a mondataidat néhol egy kicsit tagold kérlek. Mindazonálltal egy szerethető karaktert hoztál létre amit még jobban meg kell ismernünk- és remélhetőleg lesz is rá alkalmunk.

    Ellen:
    Igazi Rambo néni! cyclops Örülök hogy te is itt vagy a fórumon. Habár nagyon ritkán írsz csak be, és keveset tudunk rólad te is színesíted életünket, a M.A.C.O.-s katonai mentalitással. NAgyon nagyon jó hogy van egy katona is hisz az utolsó két évadban mind voltak ilyen katonai egységek és- habár én ellenzem- jobban belátva mégis csak kelleni fog. Egyet viszont kérnék tőled: Én pl nem azért szoktam hosszú hszket írni mert szeretek novellákat írni - nah azért is xd - hanem mert szükséges: Szükséges árnyaltan írni, hogy többet megtudhass a karakterről- vagy a szobáról ahhol áll, és szerintem jobb elolvasni gy oylan hszt ahol ezek vannak így írva mint ahol csak annyi van írva mondjuk hogy "fut". De ezzel nem akartalak megbántani, tudom hogy mostanában nincs sok időd ilyesmiket így megírni csak gondoltam egy nagyon nagyon minimálisan szinezd ki. Smile Jól jöhet Smile)

    Daniels:
    Beszélsz-beszélsz-beszélsz.. az időről... Nagyon jó! XD
    csak néha egy szót sem lehet érteni belőle- én mondjuk nem is vagyok idő ügynök . Razz
    Egyébként nagyon jól hozod Danielst- külön kíváncsi vagyok hogyan fogod majd a következő küldetésben elmagyarázni a helyzetet- főleg hogy mindig mászkálni fogok közben rabbit

    Shran:
    Jó hogy van egy ANdoriánunk! Szerintem a sorozat szerves részei voltak hosszú ideig és most is azok. Remekül hozod Shrant, a pérbeszédekre leszek majd kíváncsi ami köztem és közted fog majd zajlani. XD remélem lesz amjd idézni való rész Very Happy És biztosan.

    Ha valakit kihagytam volna elemzéseimből légyszíves értesítsen már! Very Happy

    Azt egy kicsit sajnálom hogy a hajón nincs állandó Travisünk vagy Phloxunk de remélem idővel őket is beszerezzük majd. alien Nagyon remélem hogy továbbá senkit sem sértettem meg a kommentárjaimmal, legalább ugyanilyen elemzést kérnék magamról is. KÖszi!
    Hát, ez után után nagy szussz kell hogyha ezt valaki végigolvassa.
    Hosszú és eredményes életet továbbra is mindenkinek a fórumon! bounce
    Charles Tucker III
    Charles Tucker III
    Parancsnok/Főgépész
    Parancsnok/Főgépész


    Hozzászólások száma : 194
    Hírnév : 151
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 51
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Epizod kritikák  Empty Re: Epizod kritikák

    Témanyitás  Charles Tucker III Kedd Okt. 12, 2010 7:22 am

    Egy Főgépész szívével és egy Adminisztrátor átlátásával Kritika

    Ez mind jó amit írtál de kihagytál egyes fontos dolgokat kezdjük csak a Suliban helixel-mert nem hiába volt ott..ott lehetet szerintem először érezzni azt hogy valami nagyobb van a háttérbe Trip elrablása követően.Fontos a történetben mert Trip itt lép be először maga a történetbe amely kiegyenlít pár dolgot még az utolsó rész hiányosságaiból.
    Megjegyzem nem beképzeltségből de ahogy tudtam eljátszotam a szerepet és nem lett rossz.
    Aztán a híres Híd amikor például a hídra bementetek adot egy színt rögtön neki Archer kapitány természete ahogy eljátszottad.Pontosan és jól kidolgozot karaktert játszottál el amelyet szerintem jól fejtettél ki a fórum keretei között.T'pol szerepe! ezt is kiemelném mert ahogy belépett T'pol a szerepjátékunkba a történetbe egyből színessebbé kiegészítette a játékunkat és egyfajta új lendületet is adot hozzá.Reed első fegyver próbája az emberrekel azis tetszet,főleg hogy pontosan úgy játszot el mindent ahogy megkénne íródva lennie teljesen pozítív dolog.John Helson első beilleszkedése is fontos mert egy új karakterrel bővült a történet amely kiszínesíti a karakter palettát ,amely új dolgok , történetek felé is hajazz ,tetszik hogy egy teljesen igazi fan fiction kitalált személyt ismerhettünk meg úgy mintha már évek óta itt dolgozzna redásul aki előtt ott van a történet teljesen betudja viziualizálni a dolgot.Ellen ezredes aki nem fél semmitől!:-D hát igen az ő karaktere is jócskán átfromálta az eredeti elképzeléseket néha egykét történet íróban a fórumban,mint például sokat veszekedtem a háttér irányítóval hogy hasonló legyen a karaktere az Hayes-éhez vagy nem,végülis egy teljesen új formából közelítette meg a karaktert a megszemélyesítője és teljesen újonnan fogta meg a karaktert amely teljesen fan alapokon van.Hoshi! igen ő egy olyan szereplő a sorozatba is akinek több szerepet is adhtak volna néha ,ÉS IGEN! mi megcsináltuk hogy több szerepet is kapjon és még hozzá kissé a karakterét átvigyük olyan szintre ahol mindinki közelebről is megismerheti a karaktert ami nagyon tetszik (PL:Brazíliai nyelv suli).És akkor beszélnék egy kicsit olyanokról is akik nélkül nem lenne a fórum - A fórum:Példaképpen kiemelném Shran-t is aki hihetetlenül jó karaktert játszik el és hihetetlenül jól játsza el a kedves ismerősöm aki mindvégig támogatta a fórum megalakulását is.Tetszik a robbanékonysága és a tapasztalt szerepjáték képeségei is ami megis látszik a hozzászólásain.Daniels igen,ő az igazi idő gyerek aki mindig beleköp a kapitány levesébe!-nagyon jól játsza el bár az aktívságára néha még kell gyúrnia ,ami persze az idejétől függ-örültem hogy Daniels-t aki eljátszotta is végre kissé kibontakoztathata a sok quantum leap-ből megismert és egyébb idővel kapcsolatos dolgait a részben.Aztán a Szingularitás történet író nélkül nem találhatnánk ki és nem élvezhetnénk a logikusan felépítet történet stílust amit megírt nekünk és létrehozta számunkra ő az aki szinte a képernyőre teszi a dolgokokat Hd minőségbe...:-)--ő a design és az író,rendező egyben,ha őt hallgatod egy nap oylan mintha a moziban űlnél egy popcorn eszegetve.:-).Háttér irányító:Ő AZ! aki tényleg megbirizgálja azt amit már majdhogynem tökéletesnek érzzünk a Szingularitás előadásában,ő az aki rátezs egy lapáttal és még kiegészíti illetve még be keveri azt amit nem is hinnél.Összeségében nagyon tetszettek a küldetések a történet stílus és maga a fórum élet is szerintem ha így folytatjuk a Trek terén határ a csillagos ég is! .Köszönöm hogy elolvassátok a kommentet és köszönöm azoknak akik támogatják a projectet és támogatóink.Mind Adminisztrátor ezt így gondolom helyén valónak hogy lovagoljuk meg a hullámokat ,a SZingularitás képzett és ha még csatlakozznak a fórum életéhez annál igényesebbek lesznek a küldetések mert általában mindig amire építenek azt überelik felül hát ez most remélhetőleg sikerülni is fog.



    A hozzászólást III Charles Tucker összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 12, 2010 8:52 am-kor.
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Epizod kritikák  Empty gondolatkáim

    Témanyitás  Hoshi Sato Kedd Okt. 12, 2010 8:10 am

    sokat gondolkoztam,h írjak-e...mert igazából az előttem szólók mindent tökéletesen leírtak:)jobban,összetettebben nem is tudnám én sem megfogalmazni!: )
    maximum akkor a Kapitányról ejtenék pár szót...szóval szerintem tökéletesen van eljátsza!igen!gondolom most jól meglepődött mindenki:P hehe
    de most komolyan,viccet és minden féle elfogultságot félre téve:ez a szerep Rád van szabva 100%-ig:)véleményem szerint mindenki egy ilyen felettesre vágyik...aki nem csak főnök,hanem barát is...
    és ugye beszéltük anno a karakter-valós személy kapcsolatot...szerintem mindenki tökéletesen megtalálta a neki való szerepet és kiválóan hozza is:)remélem majd bővülni is fogunk,és akkor tényleg színesebb,nyüzsgőbb,átláthatóbb lesz a fórum!
    no asszem be is fejezem!lényeg az,h szerintem nagyon jó kis csapat ez,és számomra rendkívűl megtisztelő,h részese lehetek ennek a nagy,közös kalandozásnak...Smile
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Epizod kritikák  Empty Re: Epizod kritikák

    Témanyitás  Vendég Szer. Okt. 13, 2010 2:46 pm

    Nos mit is fűzhetnék még az előttem elmondottakhoz! Semmi újat vagy olyat, amit ne mondtak volna már el. Na de az én szemszögemből:
    A kapitány! Sajna időmből(és egyéb okokból) adódóan nem tudtam mindent teljesen a legeslegelejéről elolvasni, de azt kell hogy mondjam Ő a Kapitány szívvel-lélekkel. Szeretem olvasni amit ír.
    Tucker parancsnok! Na ő teljesen azonosul a karakterével. Ugyanaz a humor(néhol morbid és kissé irónikus) amire számítani kell tőle. Jókat vigyorogtam, sőt dőltem a nevetéstől, a Helixen történtek olvasása alatt. Gratula!
    Sato zászlós! A kedves, aggódó és okos "barátja" a legénységnek. Nagyon jó volt olvasni, amit ír! Teljesen és tipikusan Hoshis volt. Nagyon tetszett.
    Reed hadnagy! Szűkszavu és lényegretörő, mint Reed hadnagy.
    Ami a többi szereplőt illeti, ha nem lennének nem lenne teljes a történet. Remélem minél hamarabb sikerül találni egy Travist és egy Phloxot.
    Ami engem illet. Háááát! Aki ismer az tudja, hogy T'Pol-é és az én egyéniségem nem is lehetne ennél eltérőbb. Ennek ellenére igyekszem beleélni magam. Remélem sikerült. Köszönöm hogy köztetek lehetek, veletek játszhatok.
    Malcolm Reed
    Malcolm Reed
    Hadnagy
    Hadnagy


    Hozzászólások száma : 102
    Hírnév : 27
    Join date : 2010. Aug. 07.
    Tartózkodási hely : Enterprise-NX-01

    Epizod kritikák  Empty Re: Epizod kritikák

    Témanyitás  Malcolm Reed Pént. Okt. 15, 2010 12:42 pm

    Mit is írhatnék, adott a kérdés de hol a válasz. De úgy érzem írnom kell valamit ha már szinte mindenki írt. Hogy is mondhatnám az elején mikor meghívtak a fórumba nem hittem volna hogy lesz belőle valami. Sok fórumba hívtak melyek fel összeomlott vagy csak szimplán nem írtak oda semmit. És egyedül nehéz. Aztán itt történt valami. Ez a fórum életre kelt. Fejlődött. És mostanra úgy érzem hogy méltó folytatása lett az Enterprise sorozatnak. A karakterkiosztások tökéletesek. A történetek kiválóak. Nem tudok mást mondani. Örömmel vagyok tagja eme fórumnak. És örülök hogy ilyen kiváló fórumtársakra leltem.
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Epizod kritikák  Empty Re: Epizod kritikák

    Témanyitás  Vendég Szomb. Nov. 27, 2010 10:17 am

    Nos úgy látom a második epizód első kritikája az enyém. Na szép! Egész jó kis történet lett, bár úgy érzem kissé gyorsabban vége lett, mint elsőnek. Szerintem lehetett volna még folytatni a bányában vagy másként végigvinni, de ez az én véleményem. Na a parancsnok hozta a formáját odalenn rendesen. Főleg az ijesztgetős hsz-nél nevettem nagyokat. A kapitányt félhalálra szekálta Daniels, aki tényleg jól hozta a karaktert. Sajnáltam a kapitányt kissé, bár kíváncsi lettem volna mit főznek ki Hoshival a konyhában. Na meg az elszabadult kedvencek! Kinek az ötlete volt? Tetszett. Nem fényezek külön senkit, mert mindenki hozta a karaktert. Szerintem nagyon jó epizód lett, gratulálok mindenkinek.
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Epizod kritikák  Empty Re: Epizod kritikák

    Témanyitás  Jonathan Archer Csüt. Dec. 02, 2010 4:14 am

    Smile

    Én írok másodszorra! (csak hogy benne legyek az első háromban minumum)

    Szóval.- Megköszürülöm a torkomat és elkezdem mondani. - Ez az epizód nekem azért tetszett mert egy le nem tagadhatatlan tipikus ENterprise rész lett.
    Bánya:
    Nagyot szakadtam a nevetéstől Trip kollegánkon! pirat
    KOmolyan mondom nagyon kész volt. alien Szegény T'pol eltörte a karját, ezért megkérnék mindenkit hogy nem árt legközelebb óvatosabban szakadékot mászni, vagy kristály kutatni. :-)
    Daniels:
    Avagy a temporalitás temporalitásának az izéjének a..a..mi a halál????- Vigyorog. - Jó, persze ezt nem írhattam be a hszbe (és nem is akartam XD) de higyje el mindenki hogy én mind a mai napig nem értem a temporális dolgokat mert nem vagyok időügynök, és Sliders sem, sőt ami azt illető Sam Beckett sem. - Nagyot röhög a saját marhaságán.- De! Nagyon jól hoztad a karaktert, szerintem, kellőképpen sürgettél amikor szükség volt rád, nagyon tetszett az ahogyan a temporalitásról beszéltél. (Amit még mindig fel kell dolgoznom. XD)
    csak így tovább ügyes vagy!

    Hoshi:

    Mosolyog. - Imádok Hoshival főzni, de legközelebb elhatároztam sütni fogunk. Rolling Eyes What a Face
    a kisállatos dolog... hümm.. kinek az ötlete is volt?... Szerintem a tied.. vagy nem?... A fene tudja nem nagyon emlékszem de aranyos volt! I love it. cyclops

    Híd:

    Malcolm sajnálom hogy most egy kicsit szünetelteted az írást, mert szeretem olvasni amit írsz.. és már meg akartalak dícsérni....:-)

    sajnálom hogy most csak ennyit sikerült kiötölnöm a részhez ígérem legközelebb majd írok többet is.

    Végszó pedig csak ennyi:
    Szeretem ezt a fórumot.
    Rolling Eyes Wink
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Epizod kritikák  Empty Re: Epizod kritikák

    Témanyitás  Hoshi Sato Csüt. Dec. 02, 2010 7:45 am

    *félszegen jelentkezik...majd miután szót kap,félénken körbe néz,nagy levegőt vesz,majd belekezd*
    szerintem is enterprisehoz méltó rész lett...Trip és T'Pol aranyosak voltak lent...és nagyon bátrak...elismerésem nekik...csak így tovább barátaim...^^
    a Kapitányt már már énis nagyon kezdtem sajnálni...Daniels,a sérülés...de ettől függetlenül mint mindig,most is kitűnően helyt állt...mint mindig...mondjuk ezért is Ő a mi Kaptönünk^^*hatalmas,büszke ölelés*
    remélem Reed hadnagyot nem kell sokáig nélkülöznünk...jó lett volna vele szituzni egyet...Sad
    és itt,ezúton szeretném a nyilvánosságra hozni,hogy az állatkákat nem én szabadítottam el...(nem akarok ujjal mutogatni,de logikusan kitálható,h akkor ki volt az az elvetemült...)
    sütést nem biztos,h betudom vállalni...bár a tény,h újból köpenybe láthatom a Kaptönt,kísértésbe ejt...Very Happy
    kimcsi és gyömbéres oldalas volt a menü =)
    azt hiszem ennyi...kalap emelésem mindenki előtt és soha rosszabbat gyerekek...Smile
    Hoshi voltam,köszönöm...*leül*

    Ajánlott tartalom


    Epizod kritikák  Empty Re: Epizod kritikák

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 11:10 pm