S t a r T r e k E n t e r p r i s e

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

To Boldly go no man has gone before.The Season Five.


5 posters

    Gyengélkedő

    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Gyengélkedő - Page 2 Empty Re: Gyengélkedő

    Témanyitás  Jonathan Archer Szer. Dec. 15, 2010 2:47 am

    Belépek a gyengélkedőre. Körbe nézek és oda lépek a második bio ágyon ülő Hoshihoz.
    - Mi történt? - Kérdem Phloxtól aki még mindig a zászlóst nézi a műszereivel.
    - Elájult... - Feleli a tőle nem megszokott szórakozottsággal a hangjában a doktor. - Habár a zászlós azt mondja jól van én még szeretném őt itt tartani egy kis ideig.... - Közelebb lépek Hoshihoz: Az arcát nézve nem tűnik betegnek. A doktorra pillantok.
    - Ha a zászlós jól érzi magát szerintem nincs sok értelme őt itt tartani hacsak nem a műszerei valami nagyon furcsa értékeket közöltek... - Nézek rá egy kis kézi műszerre félrebiccentett fejjel, mire a doktor kiszakítja a kezemből azt.
    - Maga nem orvos! nem tudhatja mi a fontos és mi a nem! Ez nem magának való hely!
    - Ezt most úgy mondta mintha gyerek lennék vagy legalább is nem egy rangidős tiszt! - Nézek rá a homlokomat ráncolva, furcsálkodó pillantással.
    - Hát igaza van de...- Kezdi el a doktor de én szinte azonnal közbe vágok.
    - Igazam van?!... Még szép hogy igazam van... Hány órája van műszakban? - Megfogom e közben Hoshi kezét. - Mert szerintem magára férne egy hatalmas pihenő nap.... Jöjjön zászlós. - Nézek rá. - Szükségem van magára a hídra. - Hoshi feláll.
    - Hát én nem mondtam hogy nem mehet el csak... - Az ajtó felé megyünk, közben gyilkos pillantással a doktorra nézek aki ennek hatására azonnal abba is hagyja a beszédet.
    { Folyt. köv. folyosó topic }

      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 5:50 am