S t a r T r e k E n t e r p r i s e

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

To Boldly go no man has gone before.The Season Five.


+4
Malcolm Reed
Jonathan Archer
Charles Tucker III
Szingularitás
8 posters

    Suliban Helix

    Ellen Stett
    Ellen Stett
    Ezredes
    Ezredes


    Hozzászólások száma : 12
    Hírnév : 0
    Join date : 2010. Aug. 08.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : NX-01

    Suliban Helix - Page 5 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Ellen Stett Szer. Okt. 06, 2010 5:50 am

    Lelövöm a mesterlövésszel a SULIBAN-t aki leesik a kapitányról, majd arohanó csapattal rohanok előre. Smile
    John Helson
    John Helson
    Biztonsági/zászlós
    Biztonsági/zászlós


    Hozzászólások száma : 18
    Hírnév : 0
    Join date : 2010. Sep. 05.
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Suliban Helix - Page 5 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  John Helson Szer. Okt. 06, 2010 7:30 am

    Egy kissé lemaradtan egy phasis pisztolyal körbenézve mozgok hogy a csapat végét kitudjam menekíteni vész esetén.
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Suliban Helix - Page 5 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Szingularitás Szer. Okt. 06, 2010 7:51 am

    Amint a folyosón rohantok végig a Sulibanok sorozatos fegyvertüzével harcolva azonban nem várt esemény történik:

    Hoshi:
    Megérkeztetek Travissel és két katonával - Lacossa századossal, és Milla Inchowska tizedessel - a folyosóra. Kezedben a fegyverrel és a trikorderrel futsz előre amikor a kapitányt, Trippet, T'Polt, és a csapatot pillantod meg a hátuk mögött egy nagy csapatnyi Sulibannal....

    Kaptön:
    Ahogyan támogatva és lassan előre mész, erőd kezd visszatérni így már hárman mehettek egymás mellett- habár meglassulva tovább. Ekkor pillantod meg Hoshit a kezében phazis pisztollyal.

    Trip:
    A folyosón rohansz végig-elengeded most már a szédelgő kapitányt. Kezedben a phazis pisztollyal lepuffantasz egy Sulibant, bekanyarodtok és tovább mentek: aztán összetalálkoztok ismerős arcokkal. Megállsz T'Pol és a kapitány mellett: Hátra pillantasz a válad fölött: és akkor látod hogy szinte tengernyi Suliban üldöz titeket.
    Nincs idő a beszélgetésre. Szólnod kellene T'Polnak.

    T'Pol:
    Kezedben a trikorderrel amikor megpillantod Sato zászlóst egy kicsit talán te is megnyugodsz. Habár nem tartottad jó ötletnek hogy a tántorgó kapitányt elengedd de az ő kérésére ezt akkor is szükségesnek érezted megtenni.
    Sato zászlós és a kapitány beszélgetése közben épp tudományos méréseket végeztél a falban -mert találtál valami igazán érdekeset... talán temporális eltolódásokat a másik teremből? - amikor Tucker parancsnok kocogtattja meg a vállad.

    Malcolm:
    most hogy végre biztonságosabb terepen vagytok parancsota adhatsz a másik két katonának a hátsó védelem biztosításához.

    Ellen és Helson:
    A ti dolgotok a hátsó védelem lesz.

    { Sorrend: Hoshi-Kaptön-Trip-T'Pol-MAlcolm-Ellen-Helson }


    Suliban Helix - Page 5 B7avwme3xlv1phw4maj
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Suliban Helix - Page 5 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Hoshi Sato Szer. Okt. 06, 2010 8:12 am

    gyorsan igyekszem felmérni a helyzetet...úgy látom mindenki egészben van.mikor meglátom Trippet nem akarok hinni a szememnek!ÉL!!!Ő AZ!!!
    de most nincs idő örömködni!gyors végigkérdezés,h mindenki jól van-e.majd mikor látom,h semmi különös baj nem történt,megnyugszom,majd odaszólok nekik,h kövessenek,majd próbálom őket fedezni,bár a lövöldözés még mindig nem az erősségem!közösen a komp felé vesszük az irányt...
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Suliban Helix - Page 5 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Jonathan Archer Szer. Okt. 06, 2010 8:41 am

    Fulladozva végigtámolygok a folyosón, tompán hallom ahogyan az embereim lövöldöznek. Őszintén szólva meglepődtem hogy valaki a segítségemre siet...
    - Azt hittem otthagy... - Mondom félhangosan T'Polnak, aki ezt láthatólag még nem reagálja le. Kis idő mulva megállok, velem együtt T'Pol és Trip is. lerázom magamról őket és nekidőlök a falnak.
    - Nem... nem kell... - Kapkodok még mindig a levegőért. - Adjanak egy pisztolyt. - Trip a kezembe nyom egyet. - Menjünk. - Intek előre a fegyverrel. Erőt veszek magamon.. Hátra lövök még egyszer, lassú futásba kezdek a többiek két oldalt követnek. Aztán meglátom ahogyan belelőnek Trip kezébe...
    - Jól van?! - Kiáltom oda és közben hárman bekanyarodunk a következő folyosószakaszhoz. T'Polra nézek, látom valamit nagyon vizsgál, aztán előre és ekkor megpillantom Hoshit. Kezében phazis pisztoly, körülötte katonák.
    - Hoshi! - Óvatosan megfogom a zászlós karját. - Igen jól vagyunk. - Válaszlom a feltett kérdésre. - Öröm önöket ujra látni... - Hoshira nézek és egy félmosoly kíséretében közösen elindulunk a komp felé. A lány most mellettem indul el, a hátam mögött Trip és T'Pol és a csapat... már alig várom hogy az ENterpriseon legyünk mindd.... Megállok a fal mellett amikor a komphoz érünk és úgy terelek be mindenkit.
    - Gyerünk, gyerünk, nyomás befelé!
    Charles Tucker III
    Charles Tucker III
    Parancsnok/Főgépész
    Parancsnok/Főgépész


    Hozzászólások száma : 194
    Hírnév : 151
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 51
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Suliban Helix - Page 5 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Charles Tucker III Szer. Okt. 06, 2010 8:48 am

    Ahogy meglátom a kapitányt ahogy kissé elkülönül ,egyszerre csak a hátam mögött megsokazódnak a Suliban egységek így T'polnak egy rosszaló biccentésel jelzem ezt amikor eszembe jut hogy a kapitánynak kénne legelőszőr betuszkoldóni abba a kompba.Így megfogom az egyik kezét és belököm a kompba.-Nem hagyom itt uram nehogy azt higyje!.*közben a maradék emberre ordítok*-BEFELE BEFELE! gyorsabban!.Én majd fedezzem magukat maguk csak száljanak be.
    Háttér irányító
    Háttér irányító


    Hozzászólások száma : 31
    Hírnév : 0
    Join date : 2010. Aug. 21.
    Age : 113
    Tartózkodási hely : A jövő és a múlt furmányos járatai.

    Suliban Helix - Page 5 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Háttér irányító Szer. Okt. 06, 2010 9:06 am

    *Mind-e közben a Sulibanok egyre gyorsabban közelednek és közelednek Reed csapatai felé és még azok felé akik még nem mentek be a kompba*

    Suliban Helix - Page 5 Sulibans
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Suliban Helix - Page 5 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Vendég Csüt. Okt. 07, 2010 5:58 am

    A kapitány megjegyzését, hogy otthagyom inkább nem kommentálom. Helyette a trikorderre pillantok. Ilyet már láttam évekkel ezelőtt, ezen kissé elgondolkodom. Valaki megkocogtatja a vállam. Tucker parancsnok rosszallóan a komp felé biccent, hogy induljak már. Türelmetlen, nem változott semmit. Ahogy a kompba lépek, visszapillantok a vállam felett. A Sulibánok már nagyon közel vannak. Gyorsan leülök, hogy ne legyek a többieknek útban, majd újra a kijelzőre nézek. Hallom, hogy mindenki elfoglalja a helyét, érzem, indulunk. Kissé rázós. Végigpillantok mindenkin. Sato zászlós a Parancsnokot figyeli, ahogy a többi újonnan érkezett szintén. A Kapitányra nézek, még mindig a nyakát tapogatja. Úgy döntök a felfedezésem, majd az Enterprison közlöm. Úgy vélem nem fog tetszeni neki(ahogy nekem sem),de ez magyarázat Tucker hirtelen "feltűnésére".
    -Azt javaslom Parancsnok, első útja Dr.Phlox-hoz vezessen. Megsérült.-Grimasszal válaszol-Valamint én is jelen szeretnék lenni. Kapitány, szeretnék elvégezni néhány vizsgálatot magam is. Azok megerősíthetik a feltevésem, hogy hogyan került ide Tucker parancsnok.
    -A jelek szerint talált valamit T'Pol-krákogja a Kapitány, majd megköszörüli a torkát.-Engedélyezem.
    Ezzel a magam részéről lezártnak tekintem a beszélgetést és újra a trikorderre nézek.
    Malcolm Reed
    Malcolm Reed
    Hadnagy
    Hadnagy


    Hozzászólások száma : 102
    Hírnév : 27
    Join date : 2010. Aug. 07.
    Tartózkodási hely : Enterprise-NX-01

    Suliban Helix - Page 5 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Malcolm Reed Csüt. Okt. 07, 2010 11:54 am

    Utolsóként indulva el látom hogy nagyon kell sietem. Az ellenség a nyakamon van. Valahogy a nagy csatazajban meghallom Hoshi hangját. Tehát átment a kapitány adása kommentálom magamban. Fogok egy gránátot kihajolok a fedezékemből elhajítom majd visszabújok. Pár másodperc és iszonyú robbanás rázza meg az egész folyosót. Amint a rengés eláll kiugrok a fedezékemből. Látom hogy a folyosó üres előttem senki hátam mögött hullák fekszenek. De ez nem lesz sokáig így hallom hogy valaki kiabál hogy befelé befelé. Rohanok a hang irányába. Majd meglátom a kompot. még gyorsabban futok. Közben valaki hátulról tüzel rám. Visszalövök és rohanok tovább. Elérve a kompot megfordulok és tüzelek.
    Ellen Stett
    Ellen Stett
    Ezredes
    Ezredes


    Hozzászólások száma : 12
    Hírnév : 0
    Join date : 2010. Aug. 08.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : NX-01

    Suliban Helix - Page 5 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Ellen Stett Csüt. Okt. 07, 2010 11:48 pm

    Mr. REEd-del egyszerre lépek be a kompba, berángatom TUCKEr parancsnokot is.
    Ez közel volt. Mondom és leülök.
    John Helson
    John Helson
    Biztonsági/zászlós
    Biztonsági/zászlós


    Hozzászólások száma : 18
    Hírnév : 0
    Join date : 2010. Sep. 05.
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Suliban Helix - Page 5 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  John Helson Pént. Okt. 08, 2010 6:04 am

    Ahogy látom hogy Reed hadnagy és Ellen harcolnak odaszólok hozzájuk elég hangosan hogy meghallják:-Én majd fedezzem önöket.Uram! szólok oda Reed-nek menjenek csak én itt fedezzem ha megbizonyosodok hogy mindenki a kompa van akkor énis jövök addig is mindgyárt felszáll az a komp! menjenek csak én itt jó leszek és védem addig önöket uram!
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Suliban Helix - Page 5 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Szingularitás Pént. Okt. 08, 2010 8:52 am

    Helson még kis ideig lövöldözik, a kapitány parancsára azonban még ő is bekecmereg. Mindannyian megvagytok. A komp remegve, erősen rázkódva száll fel. Travis ügyesen manőverezve viszi felfele az Enterprise felé a kompot. A Suliban podok pedig a nyomotokban vagytok. A dokkoló porthoz értek. A komp megrázkódik miközben az Enterprise felé közeledtek.... Hoshi belekapaszkodik a mellette ülő kapitány karjába, T'Pol és Trip sokat mondó pillantásokat vetnek egymásra... MAlcolm megkérdi Helsontól hogy jól van-e aki bólint rá. Mindannyian eléggé kimerültetek... de még egyvalami vár rátok:
    Valahogy visszanavigálni az Enterpriset a Földhöz- és végighallgatni hogy miért nem az Andóriai térségben vagytok.
    Nem lesz könnyű.... Kiléptek a rámpára.
    { Folyt. köv.: Enterprise topic/ Komphangár tpoic }

    Ajánlott tartalom


    Suliban Helix - Page 5 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 5:06 am