S t a r T r e k E n t e r p r i s e

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

To Boldly go no man has gone before.The Season Five.


+4
Malcolm Reed
Jonathan Archer
Charles Tucker III
Szingularitás
8 posters

    Suliban Helix

    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Szingularitás Hétf. Szept. 20, 2010 12:07 am

    - Ez a fegyver képes bolygórendszereket megsemmisíteni, és hajókat eltüntetni. Így már ismerős miről is beszélek magának? - Kérdezi Hess még mindig vigyorogva. Úgy tűnik a Suliban nagyon is jót mulat rajtad, és a helyzeten.
    - De nyugodjon meg kedves Trip. - Teszi hozzá higgadtan. - A maguk Földjét és az emberiséget nem fenyegetnénk. - Lassan megfordul és a nyitott ajtón kilép. - Még. Teszi hozzá félhangosan, majd hátranéz, egyenesen bele a szemedbe. - Mi az? Talán már nem is akar követni engem? Megmutatnám hogy hol zuhanyozhat le. - Mondja, ám hangjában valamiféle sejtelmességet vélsz hallani:
    Csel.
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Szingularitás Szer. Szept. 29, 2010 2:06 am

    Ebben a pillanatban azonban nincs több idő a kellemes társalgásra mert a Sulibanok eddig meglepő higgadtságát máris egy furcsa, pittyegés, és villódzó fények zavarják meg. Egy SUliban lép oda Hess-hez.
    - Uram! Egy hajó van épp előttünk!
    - MI?! - Néz a kisebbik gyíkra a férfi. - Milyen hajó?
    - Föderációs.... Az Enterprise. - Hessben szemmel láthatólag megáll az ütő is.
    - Honnan tudták hogy itt vagyunk?! - Kérdi idegesen.
    - Az álcázó berendezést ön kérte hogy automatikusan kapcsoljon ki amint egy hajó közelebb jön. - Hess odalép a Sulibanhoz és felemeli.
    - Idióta. - Mondja és aztán ledobja azt a földre.
    - Egy.. egy adást is kapcsoltak... - Hadarja az immár a földön lévő Suliban.
    - Beszélek velük... - Indul el a folyosón Hess. - Addig gondoskodj Mr. Tuckerről.
    - És mit fogsz majd nekik mondani? - kérdi vigyorogva a SUliban.
    - AZt hogy nincs itt semmi látnivaló. - Mondja a férfi és ezzel el is viharzik a folyosón.
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Jonathan Archer Csüt. Szept. 30, 2010 1:42 am

    { HIrtelen a semmiből ide materializálódik le a csapatunk. Smile }

    Ahogyan érzem hogy lábam hideg talajt ért kinyitom a szememet. Megérintem a saját lábam: tehát megérkeztünk. Furcsa, visszhangos folyosón vagyunk: az a tipikus SUliban folyosó művészet...
    Elindulok előre szinte futva a folyosón, a többiek követnek. Malcolm kezében van az emberi életjelet jelző műszer.
    - Megvan? - Kérdem tőle miközben a phazis pisztolyal a kezemben haladok előre, még egyenlőre elég kihaltnak tűnik ez a Helix...
    Charles Tucker III
    Charles Tucker III
    Parancsnok/Főgépész
    Parancsnok/Főgépész


    Hozzászólások száma : 194
    Hírnév : 151
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 51
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Charles Tucker III Csüt. Szept. 30, 2010 7:18 am

    *Ahogy hallom hogy az Enterprise-ról beszélnek a Sulibanok amikor elkezd lökdösni Hess azon nyomban elkezdek teljes erejemből futni az egyik folyosón és közben megpróbálok menekülni az elő-elő jövő Suliban-ok elől és megpróbálni kiétérni a lövésektől*
    Malcolm Reed
    Malcolm Reed
    Hadnagy
    Hadnagy


    Hozzászólások száma : 102
    Hírnév : 27
    Join date : 2010. Aug. 07.
    Tartózkodási hely : Enterprise-NX-01

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Malcolm Reed Csüt. Szept. 30, 2010 12:00 pm

    -Kapitány ezt nem hiszem el. Trip pont felénk tart. Ahogy elnézem inaszakadtából rohan.De van más is üldözik jobb lesz sietni a folyosó végén balra majd közvetlen jobbra. Csapat kettő ember előre kettő hátulra. Fokozott figyelmet kérek.
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Szingularitás Pént. Okt. 01, 2010 2:12 am

    Ahogyan előre mentek, vagyis inkább egyre nagyobb feszültséggel rohantok előre hirtelen történik valami:

    Trip:
    A folyosón előre rohanva a Sulibanok hajtásában hirtelen neki ütközöl valaminek-vagy valakinek... őszintén szólva nagyon megrémülsz: Ha Hess az véletlenül akkor neked vége... amikor felesztmélsz azonban, azon nyomban felállsz a földről - illetve az illetőről- és rájössz hogy az maga Jonathan Archer. Épp megörülnél neki amikor barátod beránt téged egy ki kiszögellésbe, fedezékbe, és rád tartja a phazis pisztolyát miközben a Sulibanok sortüzet eresztenek a csapatra....

    Kaptön:
    Előre mész. Szíved a torkodban dobog... Malcolm, és két M.A.C.O.-s katona biztosítják a hátsó védelmet míg melletted T'Pol van és még két katona jobbra és balra. Szemeid a folyosórészt pásztázzák amikor valaki neked sodródik. A kemény földre huppansz, és egy minimálisan meg is ütöd magadat amikor kinyitod a szemedet és felesztmélsz: Trip az aki neked ment. A férfi felpattan és láthatólag nagyon megörül neked, amikor észre veszed hogy a háta mögött több Suliban katona is igyekszik a csapat felé kezükben fegyverekkel... Berántod Trippet egy kiszögellésbe amely fedezéket nyújt, rátartod a pisztolyod: Nem akarod elhinni hogy ő az akinek tűnik.... itt valami nincsen rendben szerinted...
    E közben a Sulibanok egyre gyorsabban kezdenek el tüzelni a csapatra: Nem vagytok biztonságban.

    Ellen:
    Mivel te is leérkeztél a csapatba vállalnod kellett minden kockázatot. Malcolm mellett te tartod a hátsó védelmi vonalat. Nagyon ügyelsz gondosan megfontolt lépteidre, és a mesterlövész puskáddal sikerült ezzel a gondosan összerendezett manőverrel kilőni már két ellenséges Sulibant is. Még jó hogy kábítón voltak azok a lövedékek... persze ez is csak azért van mert Archer ezt kérte tőled... Furcsának tartod hogy egy -hozzád képes- civil dirigál neked. De nem reagálod le.... Tovább mész a csapat után és nyitva tartod a szemedet...
    Amikor Archer találkozik Trippel majdnem belelősz a parancsnokba... de aztán más tereli el a figyelmedet... Lehet most szükséged lesz a gránátra is ami a jobb farmer zsebedben van.

    Malcolm:
    Te biztosítottad a hátsó védelmet. Amikor legelőszőr balra fordultatok két SUlibant sikerült lelőnöd.... most jön a jobb kanyar... A kapitány előtted egyre gyorsabban szedi a lábát ami a csapatod mozgását is meggyorsítja.
    Tehát nem szerencsésen- de a figyelmet is tovább kell növelnetek.
    Amikor beérkeztek a jobb kanyarba azonban valaki teljes erejéből neki megy Archernek. A csapat megáll. Mindenki a kapitányt nézi és Trippet. A két tiszt egyszerre áll fel amikor Sulibanok egész csapata kezd el lövöldözni: előlről és talán még hátulról is....

    { Sorrend: Archer-Trip-Ellen-Malcolm }

    Suliban Helix - Page 4 V8wa7grp0d9stgvvfw
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Jonathan Archer Pént. Okt. 01, 2010 2:49 am

    - Felénk?! - Pillantok Malcolmra miközben rohanok egyre gyorsabban és türelmetlenül előre. - Biztosan Trip az?! - kérdezem, miközben jönne a jobb kanyar. Malcolmra nézek... és ekkor nekiütközöm valakinek. Nagyot esek a kemény, jéghideg földre. Egy pillanatra behunyom a szememet, ha egy SUliban lett volna az illető biztosan már régen lelőtt volna. Hallom ahogyan a csapat többi tagja megáll mellettem de mégsem lő. Megvárom míg az illető feltápászkodik, kinyitom a szememet és én is felállok.
    - Trip?! - Nézek a férfire aki láthatólag majd kiugrik a bőréből örömében. Ekkor egy pillanat alatt összegződik bennem minden: Végigmérem Trippet aki láthatóan él és virul... a háta mögött azonban ezzel egy időben észreveszem hogy egy nagy csapat Suliban közeledik. Teljes erőmből berángatom barátomat a fedezékbe. Egy fél karnyújtásnyila vagyunk egymástól a szűk hely miatt. A helyzet kényelmetlenségében azonban szinte rögtön lejön minden.... Trippre tartom a phazis pisztolyomat.
    - Maga egy klón! - Bököm ki a legelső gondolatomat. Daniels egy szót sem szólt arról hogy Trip hogyan élte túl.. és amit egyébként is mondott egy zagyva marhaságnak tűnt... Nem... nem... ő nem lehet Trip Tucker.... ő halott. Tudom... én mondtam a beszédet a temetésén... Trip már nem él. Nem élhet.
    - Ki maga?! - Kérdem miközben még közelebb lépek hozzá kezemben a phazis pisztolyt a torkának szegezve. A háttérben hallom ahogyan Suliban fegyverek és az én embereimnek a fegyverei sülnek el....
    Charles Tucker III
    Charles Tucker III
    Parancsnok/Főgépész
    Parancsnok/Főgépész


    Hozzászólások száma : 194
    Hírnév : 151
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 51
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Charles Tucker III Pént. Okt. 01, 2010 7:40 am

    *A lövöldözésből már kinem látva ordítok a kapitányhoz.*-Én nem vagyok klón uram! ide dobna egy fázis pisztolyt nekem is? Honnan tudták hogy itt vagyok? gondoltam hogy keressnek de honnan tudták hogy pont ezen a helyen vagyok?.*Közben nem is gondolkodok és eszembe sem fordul meg hogy valójában a kapitányék idősíkjában már nem is élek.*
    Ellen Stett
    Ellen Stett
    Ezredes
    Ezredes


    Hozzászólások száma : 12
    Hírnév : 0
    Join date : 2010. Aug. 08.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : NX-01

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Ellen Stett Pént. Okt. 01, 2010 7:47 am

    Meglátom hogy mennyi suliban jön hátul no meg elől is. kezemben a puskával igyekszem irtani őket.........
    REEd-RE nézek, miközben előkaparintom a bal farmerzsebemből a gránátot:
    - MEHET?!
    John Helson
    John Helson
    Biztonsági/zászlós
    Biztonsági/zászlós


    Hozzászólások száma : 18
    Hírnév : 0
    Join date : 2010. Sep. 05.
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  John Helson Pént. Okt. 01, 2010 8:43 am

    *Közben énis lövök egy phasis fegyverrel miközben az egyik Suliban a nyakamra ugrik és vele harcolok ahogy rám ugrik aztsem tudom mitcsináljak így elkezdem folytogatni majd lerántom magamról*
    Malcolm Reed
    Malcolm Reed
    Hadnagy
    Hadnagy


    Hozzászólások száma : 102
    Hírnév : 27
    Join date : 2010. Aug. 07.
    Tartózkodási hely : Enterprise-NX-01

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Malcolm Reed Pént. Okt. 01, 2010 11:52 am

    Puskámat erősen a vállamhoz szorítom és közbe Ellen-re nézek jelezvén neki hogy mehet dobja már el azt a nyavalyás gránátot.Majd előreüvöltök a kapitánynak torkom szakadtából.
    -Kapitány ezzel rá érünk később is foglalkozni vissza kell térnünk a hajóra. Nem sokáig tudjuk magunkat tartani.
    Közben elrepül a gránát Ellen kezéből. Ahogy figyelem milyen szép ívben repül a gránát utoljára üvöltök egyet aztán fedezékbe húzódok.
    -GRÁNÁT.
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Szingularitás Szomb. Okt. 02, 2010 4:52 am

    Mindenki félre húzódik. A gránát hatalmas erővel robban fel, egy cseppet megrázkódtatva ezzel a Helix teljes felületét.

    John:

    Trippet a fedezékben magad mellé húzod hogy megvédd őt a rátok zúduló törmelékektől, így rádzúdúl azoknak egy része. Ahogy megtörtént a robbanás kinézel a fal mögül... nem tartottad jó ötletnek a gránátos dolgot... Az ezredesre nézel... majd T'Polra. Te is tudod hogy azonnal vissza kell jutnotok a transzport koordinátákhoz.

    Trip:

    A robbanás a falhoz taszított, de a kapitány megpróbált megvédeni a törmelékektől... amint ez megtörtént a férfi a kezedbe ad egy phazis pisztolyt, és elkezdtek rohanni a transzport-ponthoz.

    T'POl:

    A robbanáskor te közvetlenül az ezredes előtt álltál... nem esett bajod de megütötted a karodat, ami ugyan fáj de te ezt nem mutatod ki. A kapitány előbb feltett kérdésére a választ a kezedben lévő kis műszer adhatja meg.

    Ellen:

    A robbanáskor hátul voltál, és sikerült megfelelő fedezéket találnod. Ez után elő jössz a fedezékedből és várod a parancsokat.

    Helson:

    Reed mellett állsz. Kezedben egy pisztollyal. A robbanás után közelebb húzódsz a kis csapathoz, majd a hátsó védelmet fogod biztosítani.

    Malcolm:

    Amint elüvöltetted magadat, és behúzódtál a fal mögé a gránát dobhártya szakítóan robban be. Aztán csönd... A kapitány rövid instrukciókat ad, majd beállsz te is jobb hátsó védelemnek.

    { Sorrend: John, T'Pol, Trip, Malcolm, Ellen, John }
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Jonathan Archer Szomb. Okt. 02, 2010 5:03 am

    Amint meghallom a gránát szót Trippet amennyire tudom közel húzom magamhoz. A törmelékek lekaparják a karomat... kis idő mulva a férfi nézek.
    - Jól van? - Aztán kinézek a fal mögül: Mindenhol Sulibanok a földön... valahogy nem így terveztem ezt a dolgot. Stettre nézek, pillantásommal érzékeltetve hogy ezért még beszélni fogunk. MAjd elveszek tőle egy pahizs pisztolyt.
    - Tessék. - Nyomom Trip kezébe. - El kell innen pucolnunk de nagyon gyorsan. - Nézek a tudományos főtisztemre. - Mondja azokat a transzporter koordinátákat, merre menjünk? - E közben elkezdek a folyosón vissza menni, Trip és T'Pol melettem, én megyek középen. A hátam mögött Malcolm Ellen és Helson.
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Vendég Szomb. Okt. 02, 2010 9:55 am

    Az események gyorsan követték egymást.A kapitány átgondolatlan futása, majd az, hogy Tucker parancsnokot valóban itt találtuk kicsit megdöbbentett.Valóban ő az, a műszer egyértelműen azonosította. Stett ezredes akciója se nyerte el a tetszésemet(no igen ember, mit vártam! A kapitány arckifejezése ugyancsak erről árulkodik: A robbanás ereje a földre lökött, bár a karom fáj, egyéb sérülést nem érzk. Felállok, nem mutatok fájdalmat.Kapitány koordinátákat kér. Újból a műszerre nézek-22.145 előre, azután jobbra, majd újból előre- A hangomra Tucker parancsnok felém fordul, nem szól semmit csak biccent. Viszonzom a gesztust. Elindulunk előre
    Charles Tucker III
    Charles Tucker III
    Parancsnok/Főgépész
    Parancsnok/Főgépész


    Hozzászólások száma : 194
    Hírnév : 151
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 51
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Charles Tucker III Szomb. Okt. 02, 2010 10:02 am

    Odafordulok az alparancsnok hangjára majd biccentés után amikor látom hogy ugyanúgy érzelem mentesen fogad mint ahogy megszokhatam volna így szólok neki.Jó hogy látom alparancsnok.*közben ránézek a kapitányra és utánna újból T'pol-ra*-Valaki megmondaná hogy mi az ördög baja van mindenkinek hogy meggyanúsítanak azzal hogy én egy klón vagyok?.AZ IGAZSÁGOT AKAROM HALLANI.MOST.Vagy különben nem vagyok hajlandó egy tapotat sem mozdulni innen Sulibanok-ide-vagy oda. De úgy néznek rám mintha a temetőből keltem volna elő.
    Malcolm Reed
    Malcolm Reed
    Hadnagy
    Hadnagy


    Hozzászólások száma : 102
    Hírnév : 27
    Join date : 2010. Aug. 07.
    Tartózkodási hely : Enterprise-NX-01

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Malcolm Reed Szomb. Okt. 02, 2010 11:29 am

    Látván hogy a kapitány elindul én is indulnék de Trip szavai meggállásra késztetnek. Odalépek hozzá és ezután közlöm vele a hírt.
    -Trip jól figyelj rám eddig úgy tudtuk halott vagy. De erre most nincs időnk majd ha visszatértünk a hajóra mindent elmond a kapitány bízz bennünk és most gyerünk.
    Látom hogy Trip nem ért semmit de ahogy elindulok azt látom hogy ö is indulásra szánja el magát.
    Ellen Stett
    Ellen Stett
    Ezredes
    Ezredes


    Hozzászólások száma : 12
    Hírnév : 0
    Join date : 2010. Aug. 08.
    Age : 48
    Tartózkodási hely : NX-01

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Ellen Stett Vas. Okt. 03, 2010 5:40 am

    Mutatom REED-nek hogy megyek hátul és be is állok helson mellé. A mesterlövész a kezembe és mindenre figyelek.
    John Helson
    John Helson
    Biztonsági/zászlós
    Biztonsági/zászlós


    Hozzászólások száma : 18
    Hírnév : 0
    Join date : 2010. Sep. 05.
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  John Helson Vas. Okt. 03, 2010 6:11 am

    Lehajolok közben az ezredes mellé és egy karabéjal körbenézek majd amikor meglátom hogy tiszta így szólok.-Tiszta!.Mehetnek.Mi fedezzük magukat.És közben a kapitányt figyelem.
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Szingularitás Vas. Okt. 03, 2010 6:34 am

    A kapitány Trip és T'Pol előrefutnak. A hátsó védelem utánatok megy: Reed, Stett és Helson.
    Amikor jön az első kanyar azonban az elől gyorsan rohanó trió hirtelen megtorpan a folyosón.

    Kaptön:

    A hármasban középen mész amikor az első kanyarban megállsz: érdekes dologra leszel figyelmes: Mindenhol Suliban katonák állják el az utatokat.
    - Csak nem gondolta kedves kapitány hogy hagyom magukat így elmenni Tuckerrel? - Kérdi a Sulibanok közül elő lépő Hess. - Nem tudnak elmenekülni, ne is próbálja... A transzporterjelüket teljesen leárnyékoltam. Nincs kiút, kapitány. - Biccenti félre a fejét a SUliban. - nagyon megható volt az akciója, de most adja fel. - E közben rád tartja a kezében lévő phazis fegyverét.
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Jonathan Archer Vas. Okt. 03, 2010 6:49 am

    A Sulibanok közül megismerem ezt a Hess nevű alakot aki az Enterprise kommunikációs csatornáján is beszélt. A többi közül talán ennek van a legundorítóbb feje. Kis gondolkodás után T'Polra nézek, majd megint vissza Hessre.
    - Jól van. - Mondom. - Beismerem maga jól csőbe húzott. - Mondom, és veszek egy nagy levegőt, közben magasra tartom mindkét kezem a pahzis pisztollyal együtt. - Ügyes volt Hess. - Közben biccentek Reed felé. - Úgy látszik elszámítottam magamat. - A SUliban arca gúnyos vigyorba húzódik. AMikor viszont épp közeledne elkiáltom magamat.
    - Futás! - A csapat elkezd a folyosó másik irányába futni, miközben mindenki lő mindenkire. T'Pol mellett rohanok velük. - Ne engedje szétszakítani a csapatot! - Ordítom, majd futás közben előveszem a zsebemből a kommunikátort.
    - Archer az Enterprisenak! Nem tudnak kitranszportálni minket! A jel túl gyenge lesz! Hess katonái kezdenek túlerőben lenni! Úgy tűnik... - Hátra fele lövöldözök kettőt és lemaradva futok utánuk. - Úgy tűnik egy komppal kellene átjönniük! Ismétlem közelebb kellene jönniük az Enterprpriseal, hogy egy komppal felszedjenek minket! - Csak reménykedem hogy az adás eljutott a hajóra miközben tovább futok.
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Szingularitás Vas. Okt. 03, 2010 7:54 am

    Ahogy elkezdett futni a csapat visszafele a SUlibanok titeket kezdenek el üldözni...

    Kaptön:
    Nagyon le vagy maradva a többiektől. A hátad mögött lévő Hess viszont annál inkább szedi a lábait:
    Egy óvatlan pillanatra rádugrik, te a földre esel kezedből ezzel kiejted a pisztolyod és az intercommegységet is. A földön kezd el dulakodni veled-és fojtogatni.

    Trip:
    A kapitány előtt futsz jóval, T'Pol melletted lohol amikor észre veszed hogy barátod sehol sincsen: Hátra nézel: Archert Hess fojtogatja a földön tőled egy fél folyosónyira a földön. És e közben a a Sulibanok egyre csak jönnek utánatok és lövöldöznek.

    Malcolm:
    Nem tudni hogyan kerültél ennyire előre de most T'Pol előtt rohansz melletted közvetlen jobbra az ezredessel, balra Helsonnal. Ekkor egy Suliban ugrik eléd a falról.

    T'Pol:
    Trippel karöltve egyszerre futsz előre amikor a férfi hirtelen megáll és megfordul. Mérlegelned kell a logikát és a józan észt- a csapat tovább induljon vagy megálljatok-e a Sulibanoktól hemzsegő folyosón a kapitány miatt.

    Helson:
    Amikor Malcolm elé ugrik a Suliban rögtön a segítségére indulsz.

    Ellen:
    Legelől vagy MAlcolm mellett: fedezéket keresel lelősz egyet-kettőt.

    { Sorrend: Kaptön, T'Pol, Malcolm, Trip, Ellen, Helson }
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Jonathan Archer Vas. Okt. 03, 2010 8:01 am

    Ahogyan egyre gyorsabban futok a többiek után észre veszem hogy már legalább egy fél folyosónyira lehetnek tőlem. Nem baj- gondolom magamban- be fogom ezt is hozni. Előbb - vagy utóbb. Összecsukom a kezemben lévő intercomm egységet, és ebben a pillanatban valami nagyon nehéz csapódik nekem. A földre kerülök arccal előre. A becsapódás igen fájdalmas volt, előttem elgurul mind a phazis pisztolyom mind az intercomm egységem ami ezzel együtt ripityára is esik-millió kis alkatrészre. Valaki megfordít és most már látom hogy Hess az.
    - Maga?! - Nézek a Sulibanra idegesen mire az elkezd engem fojtogatni. Megpróbálok ellenkezni de a Suliban túlontúl erősebb....
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Vendég Kedd Okt. 05, 2010 5:37 am

    Futok. Tucker parancsnok mellettem. A szemem sarkából látom, hogy hirtelen eltűnik. Hátrafordulok. A parancsnok megállt. Még jobban megfordulok. Már látom miért. A kapitány a földön fekszik, egy Suliban fojtogatja. A parancsnok visszafele indul. Egy pillanat elég, hogy felmérjem a helyzetet és döntsek.
    -Parancsnok!-kiálltok- Tovább kell mennünk!- Mondom ezt annak ellenére, hogy legszívesebben én is a kapitány segítségére indulnék. De nem lenne logikus. Egyre több Suliban közeledik felénk. Ebben a pillanatban egy hátam mögül érkező lövés találja el a kapitányt fojtogató Sulibant.Még látom, hogy Tucker parancsnok odaér és lelöki a kapitányról.Visszafordulok. Stett ezredes elégedetten vigyorog miközben tovább tüzel.(Gondolhattam volna!) Én is visszafordulok. Tucker parancsnok a kapitányt támogatja, közben hátralő párat. Odasietek, átveszem a kapitány aki a nyakát tapogatja.Tucker és Stett fedezete mellett igyekszünk beérni a többieket.
    Malcolm Reed
    Malcolm Reed
    Hadnagy
    Hadnagy


    Hozzászólások száma : 102
    Hírnév : 27
    Join date : 2010. Aug. 07.
    Tartózkodási hely : Enterprise-NX-01

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Malcolm Reed Kedd Okt. 05, 2010 11:49 am

    Látva hogy a helyzet kritikus döntésre jutottam.
    -Ellen Helson mentsdék ki a kapitány én visszatartom öket aztán megyek önök után.
    Visszafordulok keresek egy fedezéket majd ki kihajolva tüzelek. Közben látom hogy a többiek kezdenek eltávolodni és a sulibánok engem látnak könnyü célpontnak. Ennek nem örülök de én akartam így.
    Charles Tucker III
    Charles Tucker III
    Parancsnok/Főgépész
    Parancsnok/Főgépész


    Hozzászólások száma : 194
    Hírnév : 151
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 51
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Charles Tucker III Szer. Okt. 06, 2010 5:32 am

    -Ahogy fedezzem a kapitányt egy épp szembejövő Suliban elől,az egyik pont a kezem találja el amiben a fegyvert tartotam majd közeledik én erre ráugrok és elkezdek vele dulakodni egy darabig amíg oda nem nyúlok a másik kezemmel a fegyveremért és amint odanyúltam azon nyomban elintéztem a Suliban-t akinek egy jól irányzot lyuk lett a megérdemelt jutalma.---Gyerünk! --nyomás tovább!*ordítom előre*

    Ajánlott tartalom


    Suliban Helix - Page 4 Empty Re: Suliban Helix

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 6:00 am